MENÜ

Hakkımızda

RESMAN Hakkında

Resman'in tarihi 1957'de Resul Tüfekçi ile Osman Haşıl'ın ortaklıkları ile başladı.

Sürekli gelişim ilkesi üzerine kurulan Resman 1992 yılından beri Samsun Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktadır. 21.000 m2 açık, 16.000 m2 kapalı alanda 170 çalışanı ile Cam, PVC ve Alüminyum endüstrilerinde çıtayı sürekli artırmakta ve modern teknolojiyi kullanmaktadır. Şirket, Lisec marka cam kesme ve yalıtım camı üretim hatları, Z. Bavelloni marka cam işleme makineleri, Elumatec marka aluminyum ve PVC işleme makinesi ve Glaston marka temper makinası içeren önemli makine parkuru ile sektördeki en yüksek standartlara ulaşmaya özel önem vermiştir.

Geçmişteki başarıları ve iyi iş deneyimleri sayesinde, Resman'ın sektördeki saygın şirketlerle olan iş ortaklıkları sürekli devam etmekte ve gelişmektedir. Üretim yelpazesi, yeni ihtiyaç ve taleplere bağlı olarak ödünsüz bir şekilde genişlediğinden, şirket dünya standartlarına uygun olarak kendini geliştirmektedir. Resman, tecrübelerini ve kaliteli ürün prensibini müşterilerine sunmaktan memnuniyet duyar.

Vizyonumuz;

“Mükemmelin İzinde” anlayışıyla çağdaş bilgiyi ve son teknolojiyi kullanan, kaliteden ödün vermeden, çevreye duyarlı, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek; müşteri memnuniyetini benimseyen, tercih edilen, güvenilir ve sektöründe öncü bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmektir.

Misyonumuz;

Ürün ve hizmetlerimizden en yüksek tatmini sağlayarak, paydaşlarımızın istek ve beklentilerine birebir cevap veren çözümler üreterek, büyümek ve gelişmektir.

Referanslar
İndirilebilir İçerik

İndirilebilir içerik bölümüne aşağıdan erişebilirsiniz.

Copyright © 2019 Resman